Palladium

Романчак Святослав

Біографія:

Романчак Святослав - дуже сумнівна особистість, що намагається викликати найжахливіші процеси у людському мозку - роздуми. Він народився в 1988 році, десь в Харківській областіу дуже підозрілому селі Гаврилівка. Але на цьому все
не закінчилось! З 2001 по 2006 рр. навчався в Барвінківській художній школі! Потім потрапив в Харківське художнє училище і закінчив йогоу 2009-му. В тому ж році став студентом Харківського педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди.
Святослав є надзвичайно типовим художником, він працює переважно олійними фарбами та полюбляє графіку. Дуже цікавим фактом є те, що Святослав у 2011 р. провів першу персональну виставку під дивною назвою "Метушня", після якої була колективна виставка "АРТ в Космосе"!
В 2012 році галерея "Костюринський провулок" відкрила другу персональну вистаку автора "One Unit". В цьому ж році прийняв участь у шведсько-українському проектi "Плюс 1°С. Кліматичні зміни мовою
карикатуристів". А в 2013 роцi в галереї "Мистецтво Слобожанщини" відкрилась виставка Святослава - " Art Fusion". Окрім цього цей художник ще й приймав участь у виставках Союзу художників України.
Ось такий от типовий митець, як він не любить себе називати - Романчак Святослав. 


Работы автора в направлении Современное искусство

Up
Up